• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • CHICCO ELEKTRONİK GÖĞÜS POMPASI


  Hep Uygun En Uygun Fiyat
  Üyelik Tarihi : 14 Ekim 2017
  Kullanıcı Mağazası


  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Açıklama

  Piyasa fiyatının yarısına çıktı elektronik göz pompası taşıması kolay pilli çantanızda her yere çok rahat götürebileceğiniz çok az yer kaplayan ve çikonun en yeni pompasıdır piyasada daha uygun fiyata bulma şansımız sıfır

  Chicco Taşınabilir Elektrikli Göğüs Pompası


  Chicco Taşınabilir Elektrikli Göğüs Pompası

  nbsp;

  Natural Feeling Taşınabilir Elektrikli Göğüs Pompası, sütün, bebeklerin emmesine benzeyen bir hareketle, mümkün olan en nazik yolla çıkarılmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

  - Anneler ihtiyaçlarına ve göğüslerinin fizyolojisine en uygun emme yoğunluğunu ve sıklığını seçebilirler. Düğme pedindeki + ve - düğmeleri annelerin emme ritmini ayarlamalarına ve kontrol etmelerine olanak tanırken, akış ayarlayıcı valf de emme yoğunluğunu düzenler.- Üstelik, özel hafıza fonksiyonu sayesinde göğüs pompası açıldığında son kullanılan emme hızı otomatik olarak ayarlanır.

  - Yenilikçi pompa başlığı daha geniştir ve tüm göğsü kaplar; böylece süt biriktirme süreci boyunca dış süt kanallarının uyarılmasına yardımcı olur.

  - Yumuşak silikon doku göğse kusursuzca yapışır ve nazikçe masaj yapar.- Biberon halkası ve fizyolojik biberon emziği takılarak süt bebeğe doğrudan verilebilir. Maksimum esneklik ve kolaylık sağlamak amacıyla, bu Taşınabilir Elektrikli Göğüs Pompası, 1.5V AA alkalin pillerle (dahil değildir) ya da kendi adaptörü aracılığıyla prize takılarak çalıştırılabilir.


  4340 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar
  Benzer İlanlar